У Новограді в квартирі зачинилася 2-річна дівчинка – довелося викликати рятувальників

26.11.2020

 

На декілька хвилин батько 2-річної дівчинки вийшов із квартири і цього виявилося достатньо, щоб дитина зачинилася зсередини.

У Новограді-Волинському дівчинка граючись, зачинила двері так, що батько потрапити назад не міг.

Про це повідомлять рятувальники, які приїхали на виклик чоловіка:

"Батько дворічної дівчинки вийшов на кілька хвилин з квартири. Дівчинка граючись, зачинила двері зсередини. Коли батько повернувся, то донька вже заново відкрити житло не змогла. Чоловік набирав номери служб екстреної допомоги та продовжував говорити з дитиною на сходовій клітині".

Квартира знаходилась на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. За допомогою аварійно-рятувального обладнання бійці ДСНС відчинили двері. Дівчинка увесь цей час знаходилась на порозі та кликала батьків.

Допомога медиків малечі не знадобилась. Переляканий тато щиро подякував рятувальникам за оперативну та ефективну допомогу.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...