У наступному році 3 робочі дні перенесуть на суботу

1.10.2020

 

Кабінет міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2021 році з метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Різдва, Дня незалежності та Дня захисника України.

Уряд рекомендував керівникам підприємств, установ і організацій (крім органів Пенсійного фонду України, «Укрпошти», Державного казначейства та банківських установ) для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2021 році робочі дні:

з п’ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня;

з понеділка, 23 серпня, на суботу, 28 серпня;

з п’ятниці, 15 жовтня, на суботу, 23 жовтня.

Водночас спеціальний режим роботи банків та їхніх установ у цей день визначає Національний банк України.

Нагадаємо, що якщо свято, яке в Україні є державним вихідним, припадає на суботу чи неділю, то наступний за ним понеділок також є вихідним. У такому разі вихідні понеділки відпрацьовувати не потрібно.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...