У Малині триває реконструкція Будинку культури

11.06.2019

У Малині не зупиняється реконструкція одного із масштабних проектів області – районного будинку культури.

Вже завершують демонтаж старих перестінок та підлоги, зробили фундамент під розміщення внутрішніх приміщень, розпочали штукатурні роботи. Про це повідомив голова Малинської РДА Дмитрій Кисельчук.

Для району це перший об’єкт, який фінансується із Державного фонду регіонального розвитку. Будинок культури почали відновлювати у 2018 році і вже утеплили приміщення ззовні та замінили дах. Наразі підрядник продовжує проводити внутрішні роботи.

«Процес реконструкції Малинського будинку культури не зупиняється. Продовжуються будівельні роботи всередині приміщення. Підрядник завершує демонтаж перестінок та підлоги, встановлювати відкоси на вікнах. Вже зробили фундамент під розміщення внутрішніх санвузлів та розпочали штукатурні роботи», – зазначив Дмитрій Кисельчук.

Відповідно до проекту у Малинському РБК планують повністю замінити систему опалення та відновити концертну залу. А ззовні приміщення – встановити систему відводу дощових вод та декоративно оздобити стіни.

Реконструкція здійснюється за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько 30 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...