У лісах області встановили 100 фотопасток для відстеження порушників

11.05.2021

 

Майже сотню фотопасток встановили у лісах Житомирської області цієї весни. Таким чином лісова охорона відстежуватиме лісопорушників. Лісівники сподіваються, що таким чином зменшиться кількість смітників.

Про це повідомили в пресслужба Житомирського ОУЛМГ:

"Пастки мають як режим фото, так і відео та можуть працювати автономно достатньо тривалий час. Їх технічні характеристики дозволяють зробити фото такої якості, за якої можна розпізнати особи тих, хто потрапляє в поле їх видимості, а також реєстраційні номери автомобілів".

Наразі ж героями фото та відео стають звірі, які потрапляють у об'єктив. Камери фіксують диких кіз, оленів, кабанів та лосів.

"Завдяки такій інформації єгерські служби підприємств можуть орієнтовно підрахувати, скільки та яких саме тварин приходить до підгодівельного майданчика, а відтак і планувати викладання харчів", –  додав начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

Лісівники планують накопичувати фото та відеоматеріали.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...