У Чорному морі відбулися масштабні навчання водолазів

6.07.2020

 

У Чорному морі відбулися масштабні навчання водолазів за участю морських суден та військової авіації.

Як повідомляє пресслужба Національної гвардії України, протягом 2 тижнів учасники навчань відпрацьовували різні вправи за програмою водолазної підготовки.

Зокрема, бойові плавці тренувалися орієнтуватися за сигналами, буксирувати групу водолазів, вести вогонь під водою зі спеціальної підводної зброї та знешкоджувати ворога.

Також водолази практикувалися у "захопленні" морського судна за допомогою спеціального обладнання, десантуванні плавців із плавзасобів та повітряного судна, піднятті на штурмовому ходу.

У навчаннях взяли участь плавці Військово-морських сил, Сил спеціальних операцій Збройних сил, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Національної гвардії України, а також водолази спецпідрозділу "КОРД" та водної поліції.

 

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...