У Бердичеві поховали народного депутата Дмитра Тимчука

24.06.2019

Після церемонії прощання із народним депутатом Дмитром Тимчуком у Києві його поховали в рідному Бердичеві на Житомирщині.

Про це повідомляє ТРК «ВІК».

Зазначається, що в Бердичеві пройшла юність Дмитра Тимчука, він навчався у місцевому політехнічному коледжі, жив із батьками в одному з будинків на Червоній Горі.

Попрощатися з Дмитром прийшли його друзі, колеги, рідні й близькі, мешканці Бердичева.

Нагадаємо, 19 червня в Києві загинув один з координаторів і співзасновників групи «Інформаційний спротив», народний депутат і підполковник запасу Збройних сил України, військовий журналіст Дмитро Тимчук.

У поліції повідомили, що розглядають кілька версій загибелі депутата: вбивство, самогубство та необережне поводження зі зброєю.За фактом загибелі Тимчука відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...