У Бердичеві оштрафували військового, який виходив на службу в нетверезому стані

19.11.2019

 

 Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним  Д. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене  ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів).


Встановлено, що Д. у військовій частині виконував обов"язки військової служби в нетверезому стані під час дії особливого періоду. 

 У судовому засіданні  Д. вину у скоєному визнав повністю. Пояснив, що  оскільки у нього були проблеми в сім"ї, тому він вживав алкоголь.

 Враховуючи досліджені докази, судом встановлено, що дії Д. повній мірі відповідають складу правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.

 Призначаючи стягнення, суддя врахував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності вперше, характеризуючі дані, відповідно до яких Д. характеризується посередньо за місцем служби, ступінь вини (вину визнає), майновий стан (працює), а також приймаючи до уваги ступінь суспільної небезпеки діяння, вважав необхідним накласти на нього стягнення у виді штрафу, що є необхідним для його виправлення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Суд визнав Д. винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП, і наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п"ятдесят) гривень.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення. 

З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...