У Бердичеві маленька дитина отруїлася продуктами горіння

14.01.2020

У Бердичеві до медичного закладу доставили дитину 2019 року народження з підозрою на отруєнням чадним газом.

Про це інформує місцевий ресурс РІО-Бердичів.

Надзвичайна ситуація трапилася по вулиці Профспілковій. До рятувальників повідомлення надійшло від чергового лікаря реанімаційного відділення Центральної міської лікарні про те, що до медичного закладу доставлена дитина 2019 року народження з підозрою на отруєнням чадним газом.

Це є попередньо встановленою причиною, адже будинок обігрівався пічним опаленням.

Ознаки отруєння проявлялися і у мами, і у тітки. Але нині зафіксовано отруєння продуктами горіння, а чадним газом – під питанням, адже підтвердити або спростувати це може результат аналізу, який вже взяли.

Дитині було проведено кисневу терапію, на ранок її стан задовільний. Мамі проведено таку ж терапію, проте вона не потребувала госпіталізації.

На щастя, все обійшлося, але рятувальники вкотре попереджають усіх бути обережними і дуже уважними при використанні пічного опалення.

Теги: Безпека

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...