Цьогоріч на Житомирщині планують оздоровити близько 45 тисяч дітей

12.06.2019

За рахунок усіх джерел фінансування у цьогорічному літньому сезоні планують охопити послугами оздоровлення та відпочинку приблизно 45 тисяч дітей області. Про це повідомили у департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА. За інформацією департаменту, на організацію оздоровлення і відпочинку дітей в обласному та місцевих бюджетах вже передбачили 33,7 млн грн.

За ці кошти планують оздоровити 22423 дітей, з яких близько 4,7 тисяч дітей – в оздоровчих закладах, у пришкільних таборах – ще близько 17 тисяч. Сезон оздоровлення та відпочинку дітей вже стартував у 6 оздоровчих закладах Житомирщини, де розпочались перші зміни. Загалом протягом оздоровчої кампанії 2019 року в області працюватиме 11 закладів оздоровлення, з яких 2 заклади санаторного типу, 4 заклади релігійних конфесій. У мовних таборах відпочиватиме ще близько 14,5 тисяч дітей.

За рахунок усіх можливих джерел фінансування, в тому числі і батьківські кошти, цьогоріч зможуть оздоровитись та відпочити близько 45 тисяч дітей.

Крім цього, з початку 2019 року до «Українського дитячого центру «Молода гвардія» та «Артеку» поїхали 324 дитини. Так, нещодавно на V тематичну зміну відправили 77 дітей з Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Житомирського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Новоград-Волинського, Овруцького, Попільнянського, Пулинського, Радомишльського, Романівського, Ружинського, Хорошівського, Черняхівського, Чуднівського районів, міст Житомира, Бердичева, Коростеня, Малина, Новоград-Волинського.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...