Ціну на газ знизять на 30%, але не для всіх

13.01.2021

 

Ціна газу для населення подешевшає на 30% від найвищих тарифів. Кабмін запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна – на рівні 6,99 грн за куб.м.

Про 30% зниження ціни сказав прем'єра Денис Шмигаль на засіданні уряду:

"Сьогодні ситуація з карантином і пандемією ускладнює можливість українців заробляти додаткові доходи і компенсовувати значно зростаючі на біржах ціни на газ.

На нараді у президента, яка відбулась сьогодні, було прийнято ряд відповідних рішень. Пропонується запровадити в Україні для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону. Пропонована ціна - на рівні 6,99 грн за куб.м".

Нагадаємо, тариф Нафтогазу у січні становить 7,22 грн. Тобто для клієнтів Нафтогазу ціна подешевшає не на 30%, а лише на 4%. На 30% зменшиться ціна у платіжках тих, хто користувався послугами найдорожчих посередників.

"На сьогодні це найнижча ціна на українській біржі. Якщо нічого не робити, то вже в наступному місяці ціна на газ для побутових споживачів може зрости до 12 і більше гривень.

Тому даю доручення Міненерго, Мінекономіки, Мінюстиції, іншим профільним міністерствам та центральним органам виконавчої влади невідкладно підготувати проєкт постанови Кабміну про запровадження державного регулювання ціни на газ на період карантину з метою захисту побутових споживачів від надмірного зростання", - додав Шмигаль.

Також НКРЕКП починає перевірку усіх газопостачальників, які мають найвищі тарифи.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...