Телемедицина на Житомирщині розпочинає свій розвиток з 4 медичних закладів

18.01.2019

 Перші кроки впровадження телемедицини на Житомирщині з’явилися у 4 медичних закладах.

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.


«На сьогодні ми тільки розпочинаємо цей процес. Перші зародки телемедицини у нас є в обласному діагностичному центрі, обласній дитячій лікарні, у Малині та Новій Боровій. Тут плануємо провести найближчими днями тестування системи. Свого розвитку телемедицина набере трохи пізніше, коли вже з’являться нові сільські амбулаторії, закупимо відповідне обладнання», – зазначив Микола Суслик.

 

Завдяки впровадженню телемедицини медики із сільської місцевості, районних закладів можуть консультуватися з лікарями другої і третьої ланки, разом знаходити рішення у складних ситуаціях.

 

Місяць тому у центрі первинної медико-санітарної допомоги Новоборівської селищної ради відбувся перший сеанс телемедицини з лікарями обласної дитячої клінічної лікарні.


«Ми маємо крокувати у ногу з часом. Для телемедицини, звісно, потрібно закупити обладнання, провести швидкісний інтернет, але головне – це бажання змінюватися і вдосконалюватися. На сьогодні ми переводимо медицину в електронний режим – картки пацієнтів, рецепти – все для зручності людей», – розповідає голова Новоборівської ОТГ Григорій Лаврук.

 

1


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...