Священик на полігоні під Житомиром благословив військових 26-ї бригади

24.09.2014

 

Клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук (відповідальний у Бердичівському благочинні за зв’язки з армією) благословив військових третьої хвилі мобілізації на захист Вітчизни.

Про це повідомляє прес-служба Бердичівського благочиння.

На запрошення командування 26-ї Бердичівської артилерійської бригади священик у супроводі виконуючого обов’язки заступника командира частини з роботи з особовим складом Руслана Мотолиги прибув у с. Пряжів, що під Житомиром. Саме там проходило завантаження військової техніки на ешелони для відправки у місце дислокації. Мобілізовані вишикувалися під Державним Прапором України.

Отець Роман звернувся до мобілізованих за третьою хвилею з напутнім словом, окропивши воїнів і техніку: «Божої вам помочі! Нехай благословення Господнє буде з вами!».
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...