Суд задовольнив позов військової прокуратури Житомирського гарнізону про штраф держпідприємства

18.06.2018

 Військова прокуратура Житомирського гарнізону реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, заявлено позовну заяву в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до одного з ремонтних підприємства Концерну Укроборонпром, про стягнення штрафних санкцій через неналежне виконання умов договору на ремонт та поставку військової техніки, що призначена для подальшого використання при проведенні Операції об’єднаних сил.

15 червня 2018 року Господарський суд м. Києва, надав правову оцінку та підтвердив правомірність позиції військової прокуратури.

Рішенням Господарського суду м. Києва, позов військового прокурора Житомирського гарнізону задоволено в повному обсязі та зобов’язано стягнути з державного підприємства на користь держави, штрафні санкції на загальну суму понад 300 тис. грн, - повідомляє заступник військового прокурора Житомирського гарнізону  майор юстиції    Олексій Рихлюк. 
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...