Служба автомобільних доріг у суді відстояла право на користування 11 га землі в Зарічанах

13.05.2015

 

За апеляційною скаргою прокуратури області скасовано рішення суду першої інстанції та залишено за Службою автомобільних доріг в області на праві постійного користування земельну ділянку площею 11,4 га на території Зарічанської сільської ради Житомирського району.

Йдеться, зокрема, про те, що у 2006 році зазначену земельну ділянку передано у постійне користування Службі автомобільних доріг в області, повідомляють у прокуратурі.

Однак, ТзОВ «Ланда ЛТД» передачу державній установі землі вважало незаконною, подавши позов про визнання недійсним державного акту на право постійного користування землею, який судом першої інстанції задоволено.

Прокуратура області оскаржила таке рішення у Рівненському апеляційному господарському суді, який позицію прокуратури щодо законності підстав надання у користування держустанові землі визнав обґрунтованою та відмовив товариству у задоволенні позову.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...