Що буде з епідемією в Україні - позитивний прогноз вчених

19.01.2021

 

Як розвиватиметься ситуація з коронавірусом в Україні припустили українські науковці.

За наступний тиждень прогнозують повільний спад захворюваності, повідомляє пресслужба Національної академії наук України.

Вчені переконують, що ріст випадків хвороби, одужання і летальності за минулий тиждень не є погіршення епідеміологічної ситуації. Це означає те, що доопрацювали матеріали у період свят.

"Аналіз кількості позитивних тестів також свідчить, що сталося, швидше, уповільнення загасання, ніж збільшення кількості нових випадків", - повідомили в НАН.

Показник летальності залишається в діапазоні 1,5-2% і показує стійку динаміку.

"Виходячи з аналізу даних, протягом наступного тижня можна очікувати повернення надходження даних в "нормальному" режимі, і повернення до тенденції повільного згасання, чому також сприятиме початок дії нових карантинних обмежень, які були впроваджені після 8-го січня", - сказали вчені.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...