Ще трьох бійців 30-ї бригади поховають на Житомирщині

27.08.2014

 

На превеликий жаль, останнім часом щотижня Житомирщина отримує сумні звістки зі сходу України про загибель своїх синів-героїв. Ці новини не залишають байдужими жителів області і в черговий раз змушують кожного із нас усвідомити справжню ціну патріотизму, миру та незалежності. Наші військові гинуть за те, аби тут, на рідній Житомирщині було спокійно.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації

24 серпня у День незалежності України в с.м.т. Городниця Новоград-Волинського району в останню дорогу провели старшину Вадима Володимировича Юзвінського. Він народився 31 березня 1974 року. Живим свого героя вдома не дочекалися діти, мати та сестра.

Сьогодні, 27 серпня у с. Остапи Лугинського району прощаються зі старшиною Петром Миколайовичем Яцковцем. Він народився 26 червня 1976 року. Героїчно загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО. У Петра Яцковця залишилося п’ятеро дітей та дружина.

33-річний майор Олексій Євгенович Заєць також віддав життя, відстоюючи цілісність і суверенітет своєї Батьківщини. Він народився 13 березня 1981 року. У загиблого залишилося двоє маленьких дітей та дружина. Бойові побратими прощаються з ним 27 серпня у військовій частині в м. Новограді-Волинському, а поховають військовослужбовця 28 серпня о 12.00 в м. Андрушівка.

Всі троє військовослужбовців потрапили в зону проведення АТО із 30-ї окремої механізованої бригади м. Новограда-Волинського.


 

 

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...