Ще одне місто в області відновлює навчання у школах та роботу транспорту

15.04.2021

 

Із 19 квітня у м. Малин школярі 1-4 класів підуть на навчання у школи. Також відновить роботу громадський транспорт, що перевозить пасажирів у межах території громади.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС.

"Сьогодні, 15 квітня, на позачерговому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС було прийняте рішення про відновлення руху громадського транспорту на території Малинської громади", – повідомили в Малинській міській раді.

Зазначається, що транспорт працюватиме з дотримуванням умови щодо перевезення пасажирів у кількості 50% місць для сидіння передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. 

Перевізникам рекомендовано виділити додаткові транспортні засоби у години пікового навантаження, аби зменшити скупчення осіб у громадському транспорті.

Учні 5-11 класів навчатимуться в дистанційному режимі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...