Рятувальники Житомирщини попереджають про небезпеку на льоду

12.01.2012

 
Головну загрозу під час відзначення Водохрещення становить те, що на льоду збирається велика кількість людей, а цього року крига не набрала достатньої міцності у зв’язку з перепадами температури та очікуваним потеплінням. Тому, рятувальники нагадують про дотримання правил безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохрещення, повідомляє прес-служба УМНС Житомирщини.
 
Радять бути уважними та вкрай обережними перебуваючи на водоймах та поблизу них. У жодному разі не виходите на тонкий лід! Перш ніж ступити на кригу, яку вважаєте міцною, переконайтесь, що це саме так.
 
Але категорично забороняється робити це ударами ніг! Місця, де лід слабий, видно здалеку: ці ділянки темніші. Зазвичай тонким лід буває поблизу берегів, кущів, у гирлах стічних вод і місць, де б’ють джерела. Під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...