Родини загиблих воїнів АТО з Житомирщини взяли участь у форумі «Єдина родина України»

11.10.2018

Два дні, 5-6 жовтня, у Харкові проходив щорічний Всеукраїнський форум «Єдина родина України», метою якого є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО та духовна підтримка їх сімей. Участь у aорумі взяли й родини загиблих воїнів з Житомирщини.

Стартував форум на території меморіального комплексу «Висота маршала Конєва», відбувся круглий стіл за участі родин загиблих воїнів, громадськості та представників влади. Головною ж подією aоруму стало відкриття Стели загиблим Героям на Алеї Слави.

«Приємно, що влада та громадськість пам’ятає про наших дітей і гідно вшановує їх. Сам форум дійсно об’єднує тих, кому не байдуже наше горе. Сподіваюсь, що відповідний рівень буде забезпечено і у наступні роки», - наголосив батько загиблого воїна, учасник Всеукраїнського форуму «Єдина родина України» Володимир Шевченко.

Також для учасників події було організовано концерт, а в останній день всі долучилися до патріотичного флешмобу на центральній площі Харкова.

Наступного року Всеукраїнський форум «Єдина родина України» буде проходити в місті Києві.

Довідково. Всеукраїнський форум «Єдина родина України» проводиться щороку під гаслом «Біда нас не зламала. Біда нас об’єднала». Минулого, 2017-го,  року подія проходила в Тернополі.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...