Рідні збирають кошти на лікування житомирянина, який травмувався час велотурпоходу

24.09.2018

 Житомирянин Сергій Палховский, 1958 року народження, під час велотурпоходу 14 вересня 2018 року в районі річки Гнилоп'ять провалився в ущелину глибиною 10 метрів і зараз перебуває на лікуванні.

 «За допомогою МНС його вдалося знайти, підняти і доставити в реанімацію Житомирської обласної лікарні, але зараз чоловікові потрібна допомога. У числі травм у нього були виявлені: перелом трьох поперекових хребців, 6 ребер, правої ключиці; розрив легені; струс мозку і множинні гематоми. У четвер, 20 вересня, фахівцями нейрохірургії було проведено складну 6-годинну операцію і поставлено 12 імплантів в хребет. Система для транспедикулярної фіксації хребта обійшлася родині Сергія Палховского в 45 тисяч 800 гривень», - повідомляє  житомирянка Тамара Рикун.


 
Всі витрати в даний момент несе рідна сестра потерпілого Наталія, вона також забезпечує цілодобовий догляд. 
 
Рідні та друзі Сергія Палховского просять усіх небайдужих про допомогу на проведення дорогої операції, а також на реабілітацію.
 
Карта ПриватБанку № 4149 4390 0032 7001. Отримувач - Палховська Наталія Романівна (сестра).
 

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...