Поранений боєць ініціює створення громадської організації учасників АТО в Коростені

27.11.2014

 

З метою створення Громадської організації учасників АТО міста Коростеня та Коростенського району 4 грудня о 14.00 год. в каб.№13 виконкому Коростенської міської ради відбудуться збори учасників АТО. Основна мета створення організації - це моральна та правова допомога щодо захисту законних інтересів військовослужбовців, які обороняли нашу державу на Сході.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Прохання до військовослужбовців, які зараз знаходяться у відпустці або на реабілітації, взяти участь у зборах та долучитися до створення такої організації.

З ініціативою про створення такої організації виступив учасник АТО Мейнарович Олег Миколайович, який в серпні 2014 року під с.Латугіно Луганської обл. отримав тяжке поранення, в результаті якого лікарі були змушені ампутувати ногу.

Правову та матеріальну допомогу при створенні громадської організації надаватиме виконком Коростенської міської ради.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...