Поліцейські Житомирщини охоронятимуть приміщення дільничних виборчих комісій

19.07.2019

 Поліція регіону продовжує забезпечувати охорону виборчої документації, у тому числі і безпосередньо на виборчих дільницях. Також правоохоронці виконують й інші функції, пов’язані із парламентською кампанією.  18 липня зареєстровано 3 повідомлення про можливі виборчі порушення, які нині перевіряються.

У Житомирі поліцейські виявили негативні написи на агітках, розміщених на білбордах. Також цього ж дня до поліції звернувся інший кандидат із повідомленням про розміщення в мережі Інтернет сторонньою особою інформації щодо розповсюдження ним серед виборців продуктових наборів. Заявник стверджує, що жодного стосунку до цієї події не має і просить її перевірити.

Працвники Коростишівського відділу поліції перевіряли інформацію довіреної особи одного з кандидатів про поширення агітаційних листівок з «чорним піаром» у райцентрі.

Усі повідомлення належним чином зареєстровані. Поліція проводить необхідні перевірки для визначення правової кваліфікації подій.

Загалом же станом на ранок 18 липня до поліції надійшли 114 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. У 9 випадках розпочаті кримінальні провадження, ще у 24-х – поліція склала адміністративні протоколи.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...