Під Житомиром триває підготовка майбутніх офіцерів запасу спеціалізації «Управління діями підрозділів ДШВ»

10.07.2019

На загальновійськовому полігоні, що на Житомирщині тривають навчальні збори офіцерів запасу Житомирського військового інституту спеціалізації «Управління діями підрозділів Десантно-штурмових військ».

Так, протягом кількох тижнів майбутні офіцери будуть займатися за програмами підготовки офіцерів запасу з профільних та споріднених спеціальностей. 

Цього дня, на одній з навчальних точок з курсантами Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова проводилося заняття з повітрянодесантної підготовки. Більше шести десятків чоловік навчалися укладати людські десантно-парашутні системи, а також проходили підготовку на тренажерах сучасного повітрянодесантного комплексу. До речі, програмою зборів заплановано практичне виконання стрибків з парашутом.

Як зазначив начальник навчальних зборів підготовки офіцерів запасу які проводяться на базі 199 навчального центру ДШВ ЗС України підполковник Валерій Курко, слухачі які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, мають можливість отримати не тільки офіцерське звання, але й цінні знання у військовій сфері. 


– У майбутньому, звісно ж по бажанню, курсанти військової кафедри зможуть проходити службу у Десантно-штурмових військах. Під час підготовки, ми передаємо їм свої знання та досвід, набутий під час бойових дій, – повідомив офіцер.

Наприкінці навчальних зборів, буде проведено підсумкову атестацію та складання Військової присяги на вірність народу України.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військах ЗС України

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...