Під Донецьком загинув 44-річний Олександр Олійник з Попільнянського району

12.02.2015

 

6 лютого в районі Донецького аеропорту трагічно обірвалося життя 44-річного  старшини, старшого механіка-водія третього окремого танкового батальйону «Звіробій» Олександра Олійника.

Разом із бойовими побратимами військовослужбовець виконував наказ командування 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Його танк потрапив в засідку ворога, двоє бійців встигли евакуюватися, але водій-механік Олександр Олійник загинув.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Олександр Іванович Олійник народився 10 жовтня 1970 року в с. Романівка Попільнянського району. Працював завгоспом у Романівській загальноосвітній школі ім. М. Рильського. У вільний від роботи час чоловік ремонтував техніку. У рідному селі Олександра знали як добру, чуйну, чесну, відповідальну, порядну та працьовиту людину, яка готова прийти на допомогу в будь-який момент. 

Олександр Олійник був мобілізований до Збройних Сил України 4 вересня 2014 року. У загиблого залишилися батьки-пенсіонери, дружина та двоє синів-студентів.

Поховають Олександра Олійника 13 лютого у рідному селі Романівці після прощання з ним у місцевій школі.


 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...