Пашинський розповів про корумповані ЗМІ та заявив про те, що лікеро-горілчаний буде продано. ВІДЕО

21.05.2014

 

В.о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський 20 травня влаштував п'ятихвилинний брифінг.

Говорив про продаж майна ДУСі. Чиновник коротко відповів буквально на кілька питань - та й ті, строго по темі брифінгу. І - віддалився, напевно, у справах державною.

Про це йдеться у сюжеті "Подробиць".

Окремо пройшовся по кадровому конфлікту на Житомирському лікеро-горілчаному заводі. І от як Пашинський відгукнувся про свого ж однопартійця з "Батьківщини " нардепа Геннадія Зубка - саме він дзвонив в.о. голови адміністрації з приводу конфлікту.

Сергій Пашинський, в.о. голови адміністрації президента України:

- Мені дуже сумно, что мій колега депутат Зубко, прикриваючись трудовим колективом просто організував злочин групу. Дуже просто взяти пару людей, дати їм гроші, вкрадені в держави, дуже просто корумпувати засоби масової інформації - така інформація теж у нас є.

Кого конкретно він мав на увазі - не сказав, але саме засоби масової інформації свого часу неодноразово "ловили" Сергія Пашинський на скандальних проколах - то з озброєним захопленням невідомими підвалу на вулиці Льва Толстого, то на вертолітному рибалці в робочий час з якимись бізнесменами.

Зараз виконуючий обов'язки голови президентської адміністрації оголосив про майбутню приватизацію багатьох підприємств, які знаходяться у власності Держуправління справами президента - мова йде як мінімум про два десятки об'єктів.

Правда, як проходитимуть торги, за якими цінами, хто в них візьме участь і кому зрештою дістануться лоти - Пашинський не сказав.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...