"Не треба «загинати пальці», лякати відмовою від маршрутів чи підняттям тарифів", - голова ОДА перевізникам

5.03.2019

 "Зустрівся із перевізниками, з якими не мав відвертої розмови вже досить давно, - написав 5 березня у соцмережі голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. -  Нагадав: я завжди на боці людей. Тому коли якість перевезень людей не влаштовує, то вона не влаштовує і мене.

Попередив: не треба мені «загинати пальці» і лякати відмовою від маршрутів чи підняттям тарифів.

По-перше, щодо відмов перевізників від «нерентабельних» маршрутів. За потреби я завжди знайду інших перевізників, як це було у Бердичівському районі. Святе місце пустим не буває.

По-друге, щодо необґрунтованого підняття вартості. Цього не може бути без погодження із замовником. Надалі при оголошенні нових конкурсів ми будемо встановлювати граничну межу вартості проїзду. Підписуватимемо додаткові угоди. Не подобається - йдіть в іншу область працювати.

По-третє, щодо відмов у перевезенні пільгових категорій. Однозначно, пільгові перевезення мають виконуватися. Проблемну ситуацію мають вирішувати замовник і перевізник, а не директор говорить водію «не вози АТОшників». Так надалі не може бути. Кажіть мені напряму, що не будете возити учасників АТО. І тоді я реагуватиму.

Зрозуміти і виконати ці 3 пункти – в інтересах перевізників, голів РДА та профільного управління ОДА".

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...