На Житомирщині збудували перший в Україні сучасний полігон побутового сміття

26.12.2013

 

У Коростишеві 26 грудня введено в експлуатацію полігон побутового сміття, - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Так, вперше за роки Незалежності України на Житомирщині створено сміттєсховище, яке працюватиме за всіма сучасними екологічними стандартами. Полігон відходів побутового сміття зведений на виконання розпорядження голови облдержадміністрації Сергія Рижука від 23.02.2012 року №53 «Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області у 2011 році».

Ініціатива створення такого сміттєсховища належить депутату обласної ради, заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Олександру Никитюку.

Обсяг фінансування будівельних робіт, згідно з проектно-кошторисною документацією, складає 11.660 тис. грн. Минулоріч на будівництво полігону з обласного бюджету було спрямовано 2 млн грн. Цьогоріч для завершення першого пускового комплексу виділено близько 2 млн 800 тис. грн. Площа ділянки, виділеної під полігон, –  7 гектарів.

– Завершення будівництва І-го пускового комплексу відкриває  широкі можливості створення в Коростишеві екологічно чистої зони, – сказав сьогодні під час відкриття полігону Олександр Никитюк. Він також повідомив, що у районі планують відкрити і пульпозвалище, де здійснюватиметься утилізація відходів від переробки каменю.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...