На Житомирщині за добу зафіксували 9 лісових пожеж

12.09.2019

За добу в області зареєстровано 9 лісових низових пожеж, 31випадок горіння сухостою та 3 - торфу. Загальна площа вигорілої території склала майже 70 гектарів.

Сталося також й 13 загорянь сміття загальною площею понад 2 тис. м².

До гасіння залучалися пожежно-рятувальні підрозділи Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Житомирського, Коростенського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Овруцького, Олевського, Ружинського, Романівського, Хорошівського, та Черняхівського районів.

Звісно ж більшість пожеж виникло через необережність громадян у поводженні з вогнем, тож управління цивільного захисту населення облдержадміністрації в черговий раз наголошує на дотриманні елементарних вимог пожежної безпеки. Будьте обачними при курінні, не кидайте недопалків на суху траву, не розпалюйте багаття на дачних ділянках, у приватному житловому секторі, поблизу сухостою та лісових насаджень.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...