На Житомирщині вже 26 родин воїнів-інтернаціоналістів отримали кошти на купівлю житла

14.03.2019

 У 2018 році Житомирська область отримала державну субвенцію для 26 осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав. 25 родин воїнів-інтернаціоналістом вже скористалися державною підтримкою та придбали житло.


За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на 2018 рік області затверджено субвенції для придбання житла 26 особам з-поміж осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 23,8 млн грн. 25 родин воїнів-інтернаціоналістів вже придбали житло на загальну суму 22,3 млн грн.

Департамент праці, соціальної та сімейної ОДА інформує, що за державні кошти передбачена купівля житла 26 родинам воїнів-інтернаціоналістів Житомирщини:

 - 20 родинам з міста Житомира,
- 3 родинам з міста Бердичева
 - по 1 родині з Черняхівського, Пулинського і Коростишівського районів.
 
Нагадаємо, що за минулі три роки 174 родини військовослужбовців були забезпечені власним житлом на Житомирщині.
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...