На Житомирщині виявили хворого на сказ хом'яка та ще 27 тварин

8.11.2019

Епізоотична ситуація щодо сказу тварин на Житомирщині контрольована, проте цьогоріч виявили 28 тварин, хворих на сказ.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Зокрема, серед виявлених хворих на сказ тварин – 1 хом’як, 1 корова, 6 лисиць, 11 котів, 9 собак.

Крім того, 5 листопада фахівці отримали повідомлення про лисиці із домашніми тваринами на території смт Гришківці Бердичівського району. Контакт лисиці із домашньою собакою підтверджений, є підозра в контакті із коровою. Контактну собаку ізолювали, за нею здійснюється спостереження ветеринарними спеціалістами клініки. Корову, яка, ймовірно, контактувала з лисом, щепили проти сказу в серпні 2019, проте також перебуває під наглядом спеціалістів.

Також 6 листопада на території м. Бердичів знайшли труп лисиці, в ході розслідування не підтверджено фактів контакту даної тварини із людьми або із тваринами, труп утилізовано спалюванням.

Нагадаємо, спеціалісти Держпродспоживслужби проводять безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу. У жовтні 2019 року спеціалісти провели авіаційну кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...