На Житомирщині в черговий раз затримали авто з лісопродукцію без документів

8.11.2018

7 листопада 2018 року під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками Андрушівського відділення поліції неподалік с. Яроповичі, Андрушівського району зупинено автомобіль марки «УРАЛ», який перевозив лісопродукцію породи сосна ( ділова деревина). 

Документів на походження лісопродукції у водія не виявилось. 

Для з’ясування всіх обставин справи автомобіль з лісопродукцією доставлено на штраф майданчик Андрушівського відділення поліції. 

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу систематично здійснюються заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконних порубок дерев.

Нагадуємо порушникам вимог природоохоронного законодавства про невідворотність покарання.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Восени багатьох охоплює тривога та нервозність. Це пов'язано зі зменшенням тривалості денного світла та більш холодною погодою.