На Житомирщині прикордонники не допустили спробу незаконного видобутку бурштину

18.07.2019

 Підрозділи Держприкордонслужби у взаємодії з правоохоронними органами продовжують вживати заходів щодо недопущення незаконного видобутку поблизу державного кордону мінералу органічного походження – сирцю бурштину. 

Зокрема, опівночі прикордонниками відділу «Овруч» в безпосередній близькості до державного кордону було виявлено автомобіль марки «УАЗ» біля якого знаходилось 3-оє осіб без документів, що посвідчують особу. Чоловіки саме готувалися до можливого видобутку «сонячного каменю» шляхом гідророзмиву ґрунту за допомогою мотопомпи. 

За даним фактом прикордонники проінформували співробітників Національної поліції. 
Згодом в рамках перевірки було встановлено, що затриманими особами є жителі Житомирської та Київської областей.
 
Наразі автомобіль, мотопомпа на колесах та пристосування для проведення гідророзмивних робіт передано представникам Національної поліції. Вирішується питання щодо внесення відомостей про правопорушення в ЄРДР за ст.240 КК України «Порушення правил охорони або використання надр».
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...