На Житомирщині прикордонники не допустили спробу незаконного видобутку бурштину

18.07.2019

 Підрозділи Держприкордонслужби у взаємодії з правоохоронними органами продовжують вживати заходів щодо недопущення незаконного видобутку поблизу державного кордону мінералу органічного походження – сирцю бурштину. 

Зокрема, опівночі прикордонниками відділу «Овруч» в безпосередній близькості до державного кордону було виявлено автомобіль марки «УАЗ» біля якого знаходилось 3-оє осіб без документів, що посвідчують особу. Чоловіки саме готувалися до можливого видобутку «сонячного каменю» шляхом гідророзмиву ґрунту за допомогою мотопомпи. 

За даним фактом прикордонники проінформували співробітників Національної поліції. 
Згодом в рамках перевірки було встановлено, що затриманими особами є жителі Житомирської та Київської областей.
 
Наразі автомобіль, мотопомпа на колесах та пристосування для проведення гідророзмивних робіт передано представникам Національної поліції. Вирішується питання щодо внесення відомостей про правопорушення в ЄРДР за ст.240 КК України «Порушення правил охорони або використання надр».
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...