На Житомирщині працюватиме комісія Генерального штабу ЗСУ

19.08.2019

 Задля аналізу роботи виконавчих органів влади, місцевого самоврядування, військового управління у період з 19 по 23 серпня на Житомирщині працюватиме комісія Генерального штабу Збройних Сил України. Загалом перевірка пройде на 23 об’єктах.


Про це йшлось під час Координаційної наради з питань перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних, яка пройшла сьогодні, 19 серпня, за участю заступника голови ОДА Олексія Ясюнецького.

Голова комісії – начальник відділу військового обліку та бронювання мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Олександр Правдивець – зазначив, що комісія проведе перевірку стану ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних на усіх визначених об’єктах.

«Основна мета – вивчити реальний стан справ з питань організації ведення військового обліку і забезпечити функціонування цієї системи облдержадміністрацією разом із військовим комісаріатом на території Житомирської області. Військовий облік ведеться з метою забезпечення комплектування ЗСУ та створення резерву для виконання завдань при оголошенні мобілізації. Тому гострота проблеми всім зрозуміла», – розповів Олександр Правдивець.

Комісія упродовж тижня проаналізує роботу посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій області, органів військового управління щодо організації і ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, вивчити проблемні питання та надати методичну і практичну допомогу.

Об’єкти, які перевірятимуть:
Апарат Житомирської ОДА
Виконавчий комітет Житомирської міської ради
Апарат Житомирської РДА
Головне територіальне управління юстиції в Житомирській області
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства
Виконавчий орган Тетерівської ОТГ
Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова
КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» ЖОР
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Житомирський національний агроекологічний університет
Виконавчий орган Корчаківської сільської ради
Апарат Черняхівської РДА
Черняхівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Житомирській області
Черняхівське відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в області
Черняхівське територіальне медичне об’єднання
ТОВ «Агростем»
ТОВ «Аленруд»
ТОВ «Агрофірма «Відродження»
ПАТ «Житомирський маслозавод»
ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна»
Житомирський об’єднаний міський військових комісаріат
Черняхівський районний військовий комісаріат
Любарський районний військовий комісаріат

Нагадаємо, що з початку року контракт із ЗСУ на Житомирщині підписали близько 600 осіб.

Довідково: Перевірка проводиться відповідно до пункту 2 статті 33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», пункту 74 Порядку організації та ведення військового обліку в призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2016 № 921 (зі змінами), доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України від 04.01.2019.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...