На Житомирщині поховали військовослужбовця, який загинув під Дебальцевим

29.01.2015

 

Сьогодні, 29 січня, у рідному селі Липники Лугинського району провели в останню дорогу мужнього захисника Батьківщини капітана Миколу Вікторовича Жука. Військовослужбовець народився 10 вересня 1977 року. До лав Збройних Сил потрапив у 1994 році і з того часу присвятив своє життя служінню Україні.

 Про це інформує прес-служба ОДА.

37-річний військовий був командиром протитанкової батареї 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, що дислокується у Закарпатській області. Проживав у місті Мукачево.

 

Капітан Микола Жук загинув 25 січня під час ворожого обстрілу українських позицій поблизу міста Дебальцеве на Донеччині. Рідні та друзі не дочекалися свого захисника живим, але прийняли рішення поховати його там, де розпочався його героїчний, сповнений випробувань життєвий шлях.


Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...