На Житомирщині найближчим часом оголосять тендери на ремонт місцевих доріг

15.03.2019

 Цьогоріч Житомирщині виділили з Державного дорожнього фонду кошти у сумі 775 млн грн на ремонт доріг загального користування місцевого значення. Найближчим часом управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА розпочнуть оголошувати тендери на проведення ремонтних робіт.


Про це розповів начальник управління Роман Крисюк.

«У минулому році нам потрібно було погоджувати перелік доріг, які ми хочемо відремонтувати в Укравтодорі. Верховна Рада України внесла зміни і ми повинні цей перелік погоджувати ще й з бюджетним комітетом. Це все час, тому ремонтні роботи плануємо розпочати вже у квітні-травні. Наразі формуємо перелік доріг, які плануємо відремонтувати і найближчим часом будемо оголошувати тендери», – сказав Роман Крисюк.

Також він додав, що завдяки децентралізації доріг за 4-5 років вдасться відремонтувати значну кількість доріг, які останній раз ремонтувалися ще до незалежності України.

«Державний дорожній фонд вже другий рік виділяє кошти на ремонт місцевих доріг, які до цього не ремонтувалися взагалі, або це було дуже давно. Цьогоріч на ремонти доріг в області передбачено 775 млн грн. Завдяки децентралізації доріг та створенню ініційованого Президентом України Державного дорожнього фонду – за років 4-5 зможемо відремонтувати значну кількість доріг», – додав Роман Крисюк.

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА планує у 2019 році завершити роботи, які почали у минулому році та розпочати нові. Зокрема, планують завершити ремонт доріг Хорошів – Яблунівка (7,5 км),  Соколів – Ясна Поляна (4,6 км), Новоград-Волинський – Ярунь (6,5 км) та Радомишль – Чайківка (1,67 км).

Також у цьому році :

ремонт дороги Попільня – Ружин (ділянка 6 км);
ремонт ділянки дороги від Черняхова до Пулин (4 км),
ремонт дороги Олевськ–Покровське (8 км);
ремонт дороги Олевськ–Тепениця (близько 2,5 км).
 
По Ємільчинському і Новоград-Волинському районах управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА планує попрацювати по білощебеневих дорогах і в рамках поточного середнього ремонту забезпечити проїзд.
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...