На Житомирщині диких тварин вакцинують проти сказу

10.10.2018

З 4 жовтня управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проводить пероральну імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Впродовж 10 днів над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області три повітряних судна розкидатимуть принаду з вакциною. Принада має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна, в середині якої є капсула з вакциною проти сказу. І хоча брикети цілком безпечні для людей і тварин, управління Держпродспоживслужби все ж звертається до мешканців області з проханням не хвилюватися, побачивши принаду або літак, який її розкидає, та ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити їх з місця!

Обробці підлягатиме 85% території Житомирщини, на якій буде розповсюджено понад 510 тисяч доз вакцини вітчизняного виробництва. Розкидатимуть її смугами, відстань між якими 500-1000 м. На кожен квадратний кілометр буде доправлено 20 доз вакцини. Повітряні судна злітатимуть з вантажем зі злітно-посадкової смуги поблизу села Шевченкове Малинського району.

Додамо, що такі заходи планується проводити два рази на рік упродовж 3-5 років поспіль в комплексі з парентеральною вакцинацією домашніх тварин. Саме таким чином служба планує стабілізувати епізоотичну ситуацію зі сказу в області.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...