На Житомирщині батьки 716 дітей не будуть платити за харчування у дитсадках через втручання прокуратури

5.12.2019

 

У 2 районах Житомирщини діти з малозабезпечених сімей будуть харчуватися у дитсадках безкоштовно, як того вимагає закон.

Протягом 2019 року прокуратура Житомирської області заявила три позови щодо звільнення дітей з малозабезпечених сімей від плати за харчування у дошкільних навчальних закладах.

Зокрема, органами прокуратури подано позови до Андріївської сільської ради Черняхівського району, Дівочківської сільської ради Черняхівського району та Хорошівської ОТГ щодо звільнення від плати за харчування у дитсадку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, які отримують державну соціальну допомогу, а також щодо зменшення на 50% розміру плати за харчування для батьків, які виховують троє і більше дітей.

Після прийняття Житомирським окружним судом позову до провадження відповідачі визнали вимоги прокуратури обґрунтованими та виконали їх.

За результатами вжитих заходів батьків 716 дітей звільнили від плати за харчування у дитсадках.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...