На Житомирщині батьки 716 дітей не будуть платити за харчування у дитсадках через втручання прокуратури

5.12.2019

 

У 2 районах Житомирщини діти з малозабезпечених сімей будуть харчуватися у дитсадках безкоштовно, як того вимагає закон.

Протягом 2019 року прокуратура Житомирської області заявила три позови щодо звільнення дітей з малозабезпечених сімей від плати за харчування у дошкільних навчальних закладах.

Зокрема, органами прокуратури подано позови до Андріївської сільської ради Черняхівського району, Дівочківської сільської ради Черняхівського району та Хорошівської ОТГ щодо звільнення від плати за харчування у дитсадку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, які отримують державну соціальну допомогу, а також щодо зменшення на 50% розміру плати за харчування для батьків, які виховують троє і більше дітей.

Після прийняття Житомирським окружним судом позову до провадження відповідачі визнали вимоги прокуратури обґрунтованими та виконали їх.

За результатами вжитих заходів батьків 716 дітей звільнили від плати за харчування у дитсадках.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...