На Житомирщині 87% дітей охоплені імунізацією проти кору

2.12.2019

 Згідно Календаря щеплень дітей вакцинують проти кору в 1 рік та 6 років. Якщо графік щеплень порушений, то проводять вакцинацію за призначенням лікаря. Наразі в Житомирській області 87% дітей охоплені імунізацією проти кору.


Про це повідомляє управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Загальна чисельність охоплених імунізацією проти кору  – 29 тис. 662 дитини, що складає 87%. В області за  10 місяців 2019 року від кору, паротиту та краснухи вакцинували  9 тис. 405 дітей у віці 1-го року та 14 тис. 047 дітей у віці 6-ти років. З порушенням Календаря щеплень вакциновані 2 тис. 318 дітей у віці 2-х і старше років та 3 тис. 892 дитини у віці 7-ми років та старше», – йдеться у повідомленні.

Крім того, позапланово у поточному році вакцинували – 17 тис. 986 осіб  (в тому числі й серед дорослого населення).

Вакцинація від кору здійснюється вакциною ПРІОРИКС, якої цього року область отримала 37 тис. 274 дози. Станом на листопад в лікувально-профілактичних закладах області та на «Базі спеціального медичного постачання»  в наявності залишки вакцини ПРІОРИКС у кількості – 15 тис. 555 доз.

Нагадаємо, що від кору захищає комплексна трикомпонентна вакцина КПК, що забезпечує імунітет одразу від трьох захворювань: кору, паротиту (свинки) та краснухи. Згідно з Календарем щеплень, для захисту від кору потрібно ввести дві дози вакцини: в 1 і 6 років. За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, принаймні 95% населення мають бути щеплені двома дозами вакцини КПК для забезпечення надійного захисту від кору.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...