На виставці у Житомирі представили 12 портретів Героїв України та загиблих Народних Героїв України. ФОТО

6.12.2017

 З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у Домі української культури в Житомирі, 6 грудня, презентували 12 портретів Героїв України та Народних Героїв України, які загинули в зоні АТО.


На портретах зображені Герої України:

Забродський Михайло Віталійович, Петраківський Олександр Петрович, Герасименко Ігор Леонідович, Порхун Олександр Володимирович, Ковальчук Андрій Трохимович, Сенюк Тарас Михайлович (посмертно);

Народниі Герої України:

Абрамович Артем Володимирович (посмертно), Голяченко Олександр Михайлович (посмертно), Савченко Максим Сергійович (посмертно), Шуліков Сергій Вікторович (посмертно), Цибора Віталій Вікторович (посмертно), Возний Юрій Віталійович (посмертно).

На презентації були присутні військовослужбовці, родини Героїв, представники громадських організацій та влади.

«Значення цього дня дійсно змінилось до останні роки. Коли сто років тому винайшли фотокартку та казали, що живопис вмирає і він нікому вже не потрібний. Але предати душу людини, може лише картина. Від цих зображень можна відчути силу духу цих людей. Наше місто та наша країна має знати в обличчя своїх Героїв», - звернувся до присутніх Матвій Хренов, заступник міського голови.

Портрети були написані в рамках ІІ художнього пленеру «Мужність».

«Осінній художній пленер був розділений на два етапи – це пейзажі міста та портрети героїв АТО. У майбутньому така практика також буде діяти. Цього року житомирські художники написали 12 портретів. Щоразу під час Пленеру ми будемо створювати нові портрети учасників АТО», - розповіла заступник начальника управління культури Наталія Марчук.

Виставка діятиме до 18 грудня в Домі української культури, в подальшому буде представлена для огляду в навчальних закладах, військових частинах та інших установах. По завершенню дії виставки роботи будуть передані родинам. Також портрети будуть представлені у спеціальному календарі.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...