На Польовій у Житомирі відкрили новозбудований сучасний центр зайнятості за 48,5 млн грн

19.09.2019

 Відтепер жителі міста Житомира та Житомирського району отримуватимуть  нові можливості для пошуку роботи та працевлаштування завдяки новому збудованому міському центру зайнятості.


Відкрили центр сьогодні, 19 вересня, за участю голови ОДА Віталія Бунечка та директорки Державного центру зайнятості Ольги Макогон.

«Завжди приємно відкривати нові об’єкти. Такі центри важливі не лише для Житомирщини, але для України. Завдяки новим можливостям для пошуку роботи, працевлаштуванню, зростанню зайнятості населення попереджатимемо  відтік кадрів за кордон», – сказав голова ОДА Віталій Бунечко.

Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон наголосила на тому, що це найновіший, найбільший та найсучасніший центр зайнятості, який відкрили останнім часом в Україні. Тут не лише надаватимуть послуги з пошуку роботи, а й проводитимуть тренінги для роботодавців. Мета таких центрів – працювати більш продуктивно та ефективно.

Новозбудований міський центр зайнятості обслуговуватиме не лише жителів та роботодавців Житомира, а й Житомирського району. Щороку в міському центрі надають послуги понад 11 тисячам осіб. Нова будівля має чотири поверхи та обладнана ліфтами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями. На першому поверсі розташований інформаційно-довідковий сектор, на другому надаватимуть послуги людям, котрі шукають роботу, а на третьому проводитимуть тренінги та семінари для роботодавців. На четвертому поверсі розміщена велика зала для проведення масових заходів.

За словами директорки Житомирського міського центру зайнятості Валентини Сторожук, новий центр збудували за кошти Фонду соціального страхування на випадок безробіття. На ці цілі спрямували 48,5 млн грн.

Одразу ж після відкриття у новому приміщенні провели круглий стіл на тему «Ситуація на ринку праці та перспективи економічного зростання Житомирщини». Наприкінці засідання підписали Меморандум про співпрацю між Житомирським обласним центром зайнятості, Спільним представницьким органом роботодавців Житомирської області та Федерацією профспілок Житомирської області.
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...