На міжнародних навчаннях «Saber Junction-2018» від десантників 95 бригади очікують неймовірної ефективності

21.09.2018

Від роти 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, що бере участь у навчанні «Сейбр Джанкшн-2018» у Німеччині, очікують неймовірної ефективності.

Про це сказав командир зведеної батальйонно-тактичної групи «Блекфут» капітан армії США Брендон Шортер під час огляду стану екіпірування та оснащення одного з підрозділів десантно-штурмової роти.

— Нещодавно український підрозділ вже був на навчаннях Combined Resolve X. Десантники були неймовірно ефективні. Тож я очікую того самого й від цієї команди. Мені дуже подобається працювати з ними. Вони так само навчені, як і ми, теж мають досвід війни, але все одно намагаються навчатися чомусь і разом з тим, можуть чомусь навчити нас, — підкреслив капітан армії США Брендон Шортер.

За його словами, процеси планування бойового застосування в армії США та України дуже схожі, що формує додаткову простоту комунікування:

— Аналогічна термінологія, схожа тактика. З українськими військовими дуже просто спілкуватися, планувати та взаємодіяти під час узгодження плану дій загальних сил, — зауважив капітан армії США Брендон Шортер.

Як повідомив командир десантно-штурмової роти капітан Іван Федоренко, завдання командирам взводів та особовому складу визначені, рота готова до практичних дій на навчаннях.

На даний час до початку етапу навчань «Сейбр Джанкшн-2018», на якому залучається українська десантно-штурмова рота, залишилося менше доби,  - повідомляє Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...