На міжнародних навчаннях «Saber Junction-2018» від десантників 95 бригади очікують неймовірної ефективності

21.09.2018

Від роти 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, що бере участь у навчанні «Сейбр Джанкшн-2018» у Німеччині, очікують неймовірної ефективності.

Про це сказав командир зведеної батальйонно-тактичної групи «Блекфут» капітан армії США Брендон Шортер під час огляду стану екіпірування та оснащення одного з підрозділів десантно-штурмової роти.

— Нещодавно український підрозділ вже був на навчаннях Combined Resolve X. Десантники були неймовірно ефективні. Тож я очікую того самого й від цієї команди. Мені дуже подобається працювати з ними. Вони так само навчені, як і ми, теж мають досвід війни, але все одно намагаються навчатися чомусь і разом з тим, можуть чомусь навчити нас, — підкреслив капітан армії США Брендон Шортер.

За його словами, процеси планування бойового застосування в армії США та України дуже схожі, що формує додаткову простоту комунікування:

— Аналогічна термінологія, схожа тактика. З українськими військовими дуже просто спілкуватися, планувати та взаємодіяти під час узгодження плану дій загальних сил, — зауважив капітан армії США Брендон Шортер.

Як повідомив командир десантно-штурмової роти капітан Іван Федоренко, завдання командирам взводів та особовому складу визначені, рота готова до практичних дій на навчаннях.

На даний час до початку етапу навчань «Сейбр Джанкшн-2018», на якому залучається українська десантно-штурмова рота, залишилося менше доби,  - повідомляє Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...