На дорозі Кмитів – Городенка готують основу для влаштування асфальтобетону.

13.09.2018

 Житомирська ОДА продовжує проводити капітальні та середні поточні ремонти на місцевих дорогах області. Так, на ділянці дороги С060801 Кмитів – Городенка через Студеницю у Коростишівському районі вже розпочали влаштовувати основу для асфальтобетонного покриття.

 

Про це повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА.

 

За інформацією управління, на ділянці С060801 Кмитів – Городенка через Студеницю км 3+000 – км 4+130 підрядник ПП «Автомагістраль» у серпні розпочав підготовчі роботи для капітального ремонту. Працівники розібрали старе дорожнє покриття, розчистили дерева біля узбіч. Наразі продовжують влаштовувати основу із щебеневої суміші під нове дорожнє покриття.

 

Жителі цих сіл і не пам’ятають, коли востаннє на цій ділянці була нормальна дорога. Адже до ремонту на дорозі було білощебеневе покриття, частково – бруківка.


Житель с. Студениця Іван розповідає, що дорога була взагалі поганою. «Вся в ямах, які постійно засипали відсівом. Навіть і не знаю, коли тут взагалі була нормальна дорога. Мабуть нова дорога буде якісною, адже зняли такий глибокий шар землі».

 

Пані Інна теж наголошує, що стан дороги був жахливим: «Як грейдер проїде, то ще більш-менш нормально. А так – ями та насипи землі. Тут років із 100 не було ніякого ремонту. Лише невеличка ділянка асфальту, за нею бруківка, а далі – одні ями. Дивлячись на те, як працюють та розчищають ділянку, то «подушка» (основа для асфальтобетону) має бути хорошою».

 

За сприятливих погодніх умов вже із наступного тижня працівники розпочнуть влаштовувати вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на 1,13 км дороги.

 

Загальна вартість капітального ремонту ділянки дороги Кмитів – Городенка через Студеницю складає 5,3 млн грн.

 

Загалом на ремонт доріг місцевого значення у 2018 році Житомирщина отримала 617 млн грн, які за словами голови ОДА Ігоря Гундича, в пріоритеті використовуватимуть на поточний і капітальний ремонти у селах та районах області.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Восени багатьох охоплює тривога та нервозність. Це пов'язано зі зменшенням тривалості денного світла та більш холодною погодою.