Міський голова Житомира підписав меморандум про співпрацю з Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна

20.05.2019

 "Підписали меморандум та домовилися про співробітництво з Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна. Це нові можливості для бізнесу і спільні україно-ізраїльські проекти у соціально-економічній сфері, - повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин у соцмережі.


Про те, що ізраїльські компанії зацікавлені в співпраці з Україною і готові заводити інвестиції, ми говорили ще у березні під час The Israeli Ukrainian Muni Summit (IUMS 2019) у Тель-Авіві. І тоді ж підготували проект цього меморандуму.

Сьогодні голова правління палати Євгеній Шульгін справедливо зазначив, що світ міняється і зараз економічні відносини будуються не лише між державами, але й на рівні міст. Житомир теж зацікавлений у такій співпраці. Тож, напрацьовуємо стратегію і вперед!"
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...