Маски потрібні, але тканинні – ВООЗ змінила свою думку про носіння масок

6.06.2020

 

 Нові дослідження показали, що носіння масок може уповільнити поширення коронавірусу.

Тому Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оновила рекомендації щодо боротьби із пандемією COVID-19.

Зокрема, тепер закликають уряди країн наполягати на тому, щоби всі люди носили маски з тканини у громадських місцях.

За даними ВООЗ, дослідження, проведені впродовж кількох останніх тижнів, свідчать про те, що хоч маски й не повинні "створювати помилкове відчуття повного захисту", вони є одним із низки інструментів, здатних знизити ризик передачі вірусу.

"Ми радимо урядам заохочувати широку громадськість носити маски. І ми відзначаємо тканинну маску, тобто не медичну, - пояснила очільниця підрозділу ВООЗ з нових хвороб Марія Ван Керхове. - Зараз у нас є докази того, що якщо робити це належним чином, то вони можуть стати бар'єром для потенційно інфекційних крапель".

Раніше ВООЗ наполягала на тому, що людям без респіраторних симптомів на кшталт кашлю не потрібно носити медичну маску. Водночас вона рекомендувала використовувати дані вироби людям з ознаками ГРЗ/ГРВІ та тим, хто доглядає за пацієнтами з такими симптомами як кашель, гарячка, нежить, підвищена температура тіла.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...