Літо у розпалі: скільки можна заробити в Україні на сезонних роботах

6.07.2020

 

Поки в цілому по Україні на ринку праці ситуація невтішна, в курортних регіонах з'явилися сезонні вакансії в сфері харчування, обслуговування, садового господарства.

Зарплати там можуть досягати 12-13 тисяч гривень.

Такі дані наводить незалежний HR-експерт Тетяна Пашкіна, пишуть Факти.

За словами експерта, в порівнянні з минулим роком пропозицій сезонної роботи стало менше на чверть. Проте, такі вакансії є.

«Зарплати вражають не всіх, але, наприклад, в теплицях з вирощування овочів можна заробити 12 тис. грн, кухарем - 9 тис. грн, покоївкою - 9 тис. грн, садівником - 6 тис. грн, продавцем їжі на пляжі - 13 тис . грн », - розповіла Пашкіна.

Також фахівець радить не відкидати відразу вакансії із задекларованою низькою зарплатою. «Платити можуть трохи менше, але забезпечать житлом, харчуванням, одягом, тобто вдасться виграти за рахунок скорочення витрат», - пояснює експерт.

За останніми даними Державної служби зайнятості, за рік зареєстрованих безробітних в Україні стало більше на 64%. У центрах зайнятості стоять на обліку близько півмільйона людей.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...