Лише 0,1% смертності в Україні - через коронавірус. Статистика за І квартал

8.07.2020

 

В Україні у першому кварталі померли більше 195 тис осіб. Із них 252 людей, а це 0,1% від загальної кількості – через COVID-19.

Такі дані за січень-квітень 2020 року публікує Держстат. Натомість статистика конкретно по областях залишається недоступною.

"З урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "… призупинено надання відповідним головним управлінням статистики других примірників актових записів цивільного стану разом із лікарськими свідоцтвами про смерть, лікарськими свідоцтвами про перинатальну смерть, копіями рішень суду про встановлення факту смерті", – повідомляють в управлінні статистики Житомирської області.

Найбільше в Україні померло – 68% (133,5 тис осіб за 4 місяці) від хвороб систем кровообігу: ішемічної хвороби серця, цереброваскулярних хвороб і навіть алкогольної кардіоміопатії.

На другому місці – смертність через новоутворення – понад 13% (26,1 тис осіб за 4 місяці).

Третє місце – смертність через зовнішні чинники4,7%. Понад 9,2 тис осіб померли в ДТП, через утоплення, пожежі, алкоголь, самогубство та вбивство.

Через хвороби органів травлення (у ч.т. і алкогольна хвороба печінки) померло майже 7810 осіб (4% від загальної смертності).

2,2% (4,3 тис осіб) смертності також припадає на хвороби органів дихання. Із них більшість – через грип та пневмонію.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...