Лікарі та медпрацівники Житомирщини позмагаються за «Орден Святого Пантелеймона» і 100 тис. грн

27.12.2017

 Регіональна експертна рада розпочинає відбір кандидатів серед медичних працівників області на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».


Про це зазначив голова ради, завідувач кафедри організації і економіки фармації НМУ ім. О.Богомольця, доктор фармацевтичних наук Костянтин Косяченко   26 грудня, під час прес-конференції.

За його словами, відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

«Найдостойніших лікарів, медичних сестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях – «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та «Взірець служіння суспільству». Регіональна рада відбиратиме кандидатури на основі подань від громадських організацій, медичних колективів та профспілок. Після цього ми подаємо ці кандидатури на розгляд експертної ради у Київ. Нагородження переможців відбудеться 9 серпня 2018 року у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона», – зазначив Костянтин Косяченко.

Крім ордену, переможці отримають грошову відзнаку у розмірі 100 тис. грн.

Також засновники відзнаки приділятимуть особливу увагу молодим лікарям – молодих медпрацівників до 35 років нагороджуватимуть «Медаллю Святого Пантелеймона».

Прийом документів та кандидатур триватиме до 28 лютого 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати за тел. (0412) 43-08-91 або ж написати на e-mail: orden.panteleimon.zhytomyr@gmail.com.

Довідково: Відзнака має тривалу історію. У 2009 р. Міністерство охорони здоров’я запровадило в Україні заохочувальну відзнаку «Хрест Пантелеймона Цілителя», яка вручалася тим, хто має видатні особисті заслуги та сприяє розвитку галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, а також за інші здобутки на ниві охорони фізичного та духовного здоров’я населення. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

Більше двадцяти видатних вчених, лікарів, громадських та благодійних діячів, представників духовенства.

У 2017 році організатори започатковують громадську відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» з метою відновлення в суспільстві засад милосердя, гуманізму.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...