Коростенець Андрій Мельниченко здійснив кругосвітню подорож автостопом

7.03.2014

 

Коростенський міський голова Володимира Москаленка 6 березня зустрівся з відомим українським мандрівником, уродженцем Коростеня, Андрієм Мельниченком.

Про це пишуть на сайті мерії.

Жага подорожувати захопила Андрія з раннього дитинства. В 14 років за допомогою самого лишень велосипеду відбувалось знайомство з «малою батьківщиною», в рамках якого було охоплено територію всього Коростенського району.

Далі була досягнута більш грандіозна мета – 25 районних центрів Житомирської області за 25 днів. 7 квітня 2012 року завершився проект «Міста України» –  Мельниченко відвідав всі 459 міст України.

Також Андрій здійснив кругосвітню подорож автостопом, побувавши у 44 країнах.

На сьогодні триває найбільш амбіційний проект автора – «Світ для всіх», в рамках якого Мельниченко зміг донести вість про Коростень  59 країнам світу із 275 можливих.

Для бажаючих долучитись до спільноти мандрівників Андрій веде свій персональний сайт, де можна знайти безліч цікавої та корисної інформації.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...