Конкурсна комісія з першої спроби не обрала керівника Геокадастру області

14.01.2020

Конкурсна комісія не визначила переможця на посаду начальника управління Держгеокадастру в Житомирській області. Оголосили повторний конкурс.

Такі результати опублікували на сайті Нової державної служби.

На посаду керівника кадастру у Житомирській області претендував Лавро Ігор Степанович – його одного із 15 кандидатів комісія допустила до співбесіди. Детально – як відбувалася співбесіда "Перший житомирський" вже писав. Проте житель Кіровоградщини Ігор Лавро конкурс не пройшов.

Натомість із першої спроби обрали керівників Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Харківської та Херсонської областей, куди також подав документи Ігор Лавро.

14 січня Держгеокадастр оголосив повторні конкурси на посади керівників по областях, серед них – і на Житомирську. Прийом документів від бачаючих очолити управління Держгеокадастру триває до 31.01.20.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...