Конкурсна комісія з першої спроби не обрала керівника Геокадастру області

14.01.2020

Конкурсна комісія не визначила переможця на посаду начальника управління Держгеокадастру в Житомирській області. Оголосили повторний конкурс.

Такі результати опублікували на сайті Нової державної служби.

На посаду керівника кадастру у Житомирській області претендував Лавро Ігор Степанович – його одного із 15 кандидатів комісія допустила до співбесіди. Детально – як відбувалася співбесіда "Перший житомирський" вже писав. Проте житель Кіровоградщини Ігор Лавро конкурс не пройшов.

Натомість із першої спроби обрали керівників Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Харківської та Херсонської областей, куди також подав документи Ігор Лавро.

14 січня Держгеокадастр оголосив повторні конкурси на посади керівників по областях, серед них – і на Житомирську. Прийом документів від бачаючих очолити управління Держгеокадастру триває до 31.01.20.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...