Комунальників у Бердичеві одягнуть у форму, щоб бачити чим вони займаються

5.10.2012

 

Бердичівські комунальники отримають спец форму та підпишуть комунальну техніку, яка знаходиться у розпорядженні підприємств.

Про це повідомляє сайт «Ріо Бердичів».

Тепер  бердичевляни зможуть точно знати хто з комунальників, що робить на вулицях міста. Раніше на засіданнях міської ради наголошували про необхідність кожної служби відповідати за свою роботу.

Тож ідея визріла проста і стара як світ – просто одягнути помаранчеві жилети з назвами підприємств та підписати комунальну техніку, що знаходиться в розпорядженні підприємств, йдеться у повідомленні.

Таким чином мешканці міста реально зможуть бачити, чим саме займаються наші комунальники. А в разі чого й знатимуть куди звертатись, якщо хтось з представників міських служб не прибере після себе, чи не залатає ділянку дороги на якій працювали.

 

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...